smolka.sk, s.r.o.

Obrazové lišty, blondelové rámy, maliarské šepsované plátno, pasparty, obrazové očká, galerijný závesný systém, stroje a príslušenstvo pre rámovanie


STAS

Anketa

Poznáte alebo ste sa už stretli s obrazovým závesným systémom?
 

QR code

Čo je to galerijný (obrazový) závesný systém

 Sample Image

    Prečo si ničiť steny zbytočnými dierami?

    Jednoduchá montáž závesného systému, presnejšie povedané závesnej lišty, ktorú si môžete zvoliť podľa dizajnu a nosnosti, Vám umožní kedykoľvek podľa Vašich požiadaviek rozmiestniť obrazy alebo iné predmety kdekoľvek na stene.  Pritom posúvanie obrazov alebo iných predmetov v horizontálnom aj vertikálnom smere je prakticky neobmedzené.

    Obrazový závesný systém alebo galerijný závesný systém je vhodné a praktické riešenie pre akékoľvek priestory, kde sa častejšie menia obrazy alebo priestory, ktoré si jednoducho vyžadujú toto elegantné riešenie. Závesný systém je vyhľadávaným riešením v galériách, výstavných priestoroch, v predajniach, reštauráciách, kaviarňach a samozrejme aj v privátnych priestoroch.

    Každý, kto častejšie mení napr. obrazy, plagáty, reklamné pútače vo svojom interiéri, veľmi rýchlo ocení eleganciu, variabilitu ale predovšetkým účelnosť a jednoduchosť závesného systému.


    V našej ponuke nájdete rôzne varianty závesného systému od holandského výrobcu STAS Picture Hanging Systems BV. Na výber máte od najjednoduchšieho a najlacnejšieho systému Minirail, klasického systému Cliprail, silnejšej varianty Cliprail MAX, silného a rošíriteľného Cliprail 2 Hang, systému s osvetlením Cliprail 2 Hang & Light, pevného J-rail, supersilného J-rail MAX, nenápadného U-rail, podomietkového Plaster rail. Určite si tu nájdete systém, ktorý Vám bude vyhovovať. Ak aj nie, neváhajte nás kontaktovať a osloviť nás svojou požiadavkou. 
 

Hľadať výraz